Czy zastanawialiście się co sprawia, że mediacje są tak mało popularne?
Co jest powodem, że ludzie nie chcą ze sobą rozmawiać i wolą „boksować się” w sądzie?

Żeby poczytać dalsze… będziesz musiał kliknąć tajemniczy napis „Zobacz więcej…”

Obserwuje wiele środowisk biznesowych jak i non profit, poczynając od małych przedsiębiorstw po organizacje, które zatrudniają setki i tysiące pracowników. W większości z nich nie ma kodeksu etycznego i zarządzania etyką. A jeśli jest, to leży głęboko, na dnie szuflady, do której ułamał się klucz….

Szczerość, uczciwość, moralność i etyka biznesu, poszanowanie, integracja, wiara, wsparcie, otwartość, empatia etc….

Gildia Mediacyjna chce wyjść naprzeciw i podpowiedzieć Wam jak wkleić na stałe etykę w Twój mały lub duży biznes oraz POMÓC komuś kto tej pomocy potrzebuje.

Odpowiedz na pytanie: Jakimi wartościami etycznymi kieruje się moja organizacja? Czy umiem je wypisać, zdefiniować, podać przykład do każdej z nich? Czy moja organizacja unosi się dumą w kontaktach z partnerami? Czy wiem co mną kieruje kiedy podejmuje ważne decyzje? Jak reaguję kiedy ktoś naruszy moją przestrzeń w moim biznesie?

Na te i na wiele innych pytań będziemy odpowiadać 31 stycznia oraz 1 lutego 2015r.

„O etyce i mediacji przy śniadaniu” to warsztat kameralny, weekendowy dla indywidualnych osób, początkujących start-upów, organizacji i przedsiębiorców, który poleca Fundacja Gildia Mediacyjna

Koszt inwestycji to 50 zł od osoby z czego każde 35 zł zostanie przekazane jako grant na wybraną wspólnie przez uczestników warsztatów fundację/ stowarzyszenie/ klub/ dom dziecka, lub pomoc celową, natomiast każde 15 zł to koszty śniadania i organizacji.

Tym razem planujemy pieniądze przeznaczyć dla dzieci, które wychowują się w niepełnych rodzinach.

Data: 31.01.2015 oraz 1.02.2015.
Godziny: 9:00-12:00
Zgłoszenia na warsztat przyjmujemy do 24.01.2014 pod adresem kontakt@wybierammediacje.pl lub 667893564.
Ilość osób- max. 8

Uczę się i pomagam!