michal wrobMichał Wróblewski – Ekspert od spraw wizerunku i personal brandingu, twórca Reguły Percepcji Autentycznej. Mówca motywacyjny i biznesowy, autor i coach kariery.

Michał Wróblewski pomaga klientom odnaleźć ścieżkę kariery, odświeżyć wizerunek i zbudować silną markę osobistą przynoszącą efekty w oparciu o autorski system: Regułę Percepcji Autentyczniej, która łączy ze sobą autentyzm pochodzący z personal brandingu oraz percepcję związaną z kreowaniem wizerunku, dodając do tego umiejętności i narzędzia. Dzięki czemu potrafi wykreować autentyczne i silne marki. Współpracuje z organizacjami i klientami z całego świata, przemawiając, prowadząc szkolenia i konsultacje. Lider organizacji Toastmasters International, ambasador sieci Business Link, ekspert kariery Golden Line. Należy do grupy Forbes Entrepreneurs oraz inicjatywy Round Table Mixer. Publikuje na temat personal brandingu, wizerunku, biznesu i rozwoju osobistego na łamach min. Linkedin, Pulsu Biznesu, Onet.pl czy Brief. Współpracował i wymieniał poglądy z wieloma ludźmi sukcesu takimi jak Łukasz Jakóbiak, Rafał Brzoska, Leszek Balcerowicz, Jim Rogers, Jordan Belfort czy Michael Fertik.

Dzisiejsze przyspieszone tempo życia wpływa na powstawanie wielu konfliktów. Często jest tak, że bardzo trudno rozwiązać takie konflikty samemu. W takim momencie warto wejść na drogę mediacji. W biznesie znalezienie porozumienia jest kluczowe, Gildia Mediacyjna przyspiesza proces znalezienia tego porozumienia na każdej płaszczyźnie nie tylko biznesowej. Przede wszystkim uczy innych tak ważnej dziś komunikacji międzyludzkiej, w czasach gdzie większość ludzi zapomniała jak znaleźć wspólny język.

Michał Wróblewski
Mówca motywacyjny i biznesowy, autor i coach kariery.
http://mwroblewski.pl/