SAMSUNG CAMERA PICTURES

Od lat zaangażowany w działalność społeczną na rzecz Torunia i jego mieszkańców. Szlify zdobywał jako członek Rady Okręgu, v-ce przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta oraz lider organizacji pozarządowych. To właśnie droga wybrukowana bezpośrednim kontaktem z problemami mieszkańców nauczyła go dążyć do kompromisu satysfakcjonującego wszystkie zainteresowane strony.

Obecnie realizuje swoje pomysły dla Torunia w ramach Inicjatywy Młodych oraz Toruńskiej Inicjatywy Obywatelskiej – jednocześnie będąc przez kolejną kadencję członkiem Rady Okręgu – Chełmińskie. Działania samorządowe uznaje za najlepsze pole do rozwijania kompetencji społecznych, w tym: zarządzania zespołem oraz zarządzania konfliktem. Spotkania z różnymi środowiskami utwierdzają go w przekonaniu że wyłącznie mediacje pozwalają zwyciężać wszystkim stronom konfliktu.

 

 

Kontakt z ludźmi, ich potrzebami i problemami jest dla mnie codziennym placem budowy. Dzięki zastosowaniu dialogu i narzędzi mediacyjnych jesteśmy w stanie odbudować zarówno utracone relacje jak i zbudować nowe więzi. Sam nieświadomie byłem mediatorem wielu konfliktów – dziś wiem, że profesjonalne mediacje to najlepsza droga do zmiany świata, nie tego dużego lecz tego najbliżej nas. Tym bardziej cieszy mnie możliwość promowania Gildii Mediacyjnej jako zespołu profesjonalistów których wiedza i doświadczenie będzie fundamentem pod nowe rozdziały Państwa życia.

Krzysztof Duda
Prezes Inicjatywy Młodych, Członek Rady Okręgu – Chełmińskie
www.duda.biz.pl
www.KrzysztofDuda.blogspot.com