beata_rom_smallBeata Romańska zbudowała jedyną w Toruniu kawiarnię z zacięciem technologicznym Hanza Cafe, gdzie oprócz przestrzeni coworkingowej mają miejsce liczne spotkania i warsztaty branżowe. Doświadczenie zdobyte we Wielkiej Brytanii jak i w Polsce pozwoliło spełniać się zawodowo w barży importu i eksportu jak i HoReCa (utworzenie i prowadzenie Apartamentów Vistula).
Zaangażowanie w promocję turystyki w Toruniu, poskutkowało założeniem lokalnej społeczności fotografii mobilnej IgersTorun oraz strony www.weekendintorun.com Fascynacja startupami spowodowała, że wraz z Patrickiem Young i Maciejem Mikulskim w maju 2013 utworzyła społeczność Mission: ToRun i z sukcesem prowadzi „misję” inspirowania kolejnej rzeszy młodych przedsiebiorców. Dużo satysfakcji przynosi jej również praca koordynatorki toruskich Geek Girls Carrots. Poza zarządzaniem firmą zajmuje się również strategią marketingową i wykorzystaniem mediów społecznościowych w komunikacji.

 

 

Cieszę się, że tradycje gildii są kontynuowane w Toruniu, mieście o bogatej, często burzliwej historii. Gdyby w średniowieczu istniała Gildia Mediacyjna, kto wie jak potoczyłyby się losy „Krakowa północy”? Napawa mnie dumą, że znam osobiście i byłam świadkiem narodzin Gildii Mediacyjnej! Hanza Cafe sąsiadując z Sądem Rejonowym przu ul. Piekary, jest świadkiem wielu dramatów, z których większość udałoby się uniknąć z pomocą Agnieszki i Magdaleny!

Beata Romańska
www.hanzacafe.com